Klimador – klimatyzacja oraz systemy klimatyzacji na miarę potrzeb

klimatyzacji, dobór klimatyzatora warszawa

Interesuje Cię skuteczna klimatyzacja? Wybierz dobry klimatyzator!

Zadbamy do dobrą klimatyzację dla Ciebie

Od ponad 12 lat zajmujemy się montażem i serwisem klimatyzacji nie tylko na terenie Warszawy i okolic, ale również obszarze całego województwa mazowieckiego. Setki zrealizowanych zleceń, stale poszerzające się grono nowych klientów, uznanie i renoma. Tak w kilku słowach można opisać firmę Klimador, która dzięki doświadczeniu proponuje jedynie sprawdzone i przemyślane rozwiązania, maksymalnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Wykonujemy klimatyzację pojedynczych pomieszczeń, a także systemy obsługujące większe obiekty, mieszkalne czy przemysłowe. Realizację każdej usługi poprzedza projektowanie klimatyzacji. Specjalizujemy się także w klimatyzacji serwerowni oraz chłodnictwie wykorzystywanym głównie w sklepach i supermarketach.

Dobór klimatyzatora – klucz do sukcesu

Każde zlecenie montażu klimatyzacji rozpatrujemy indywidualnie. Dużą uwagę przywiązujemy do tego, aby efektywność zamontowanych urządzeń była jak najlepsza przy możliwie jak najbardziej optymalnej cenie całej inwestycji. Takie działanie pozwala niejednokrotnie na obniżenie ceny całego systemu klimatyzacji. W przypadku przedstawianych przez inwestora wstępnych projektów, analizujemy je. W razie konieczności proponujemy inny dobór klimatyzatora lub inne dostępne systemy klimatyzacji, których zastosowanie w danym przypadku będzie efektywniejsze oraz bardziej ekonomiczne.

Klimatyzator – najważniejsze urządzenie w procesie klimatyzacji

Klimatyzator pełni kluczową rolę w procesie klimatyzacji, czyli przetwarzania powietrza w pomieszczeniu. Klimatyzacja odbywa się w oparciu o zaprogramowane zakresy temperatury i wilgotności powietrza, które zapewniają dogodne warunki do pracy oraz komfortowego domowego odpoczynku. Klimatyzacja zapewnia także pożądane warunki także w procesach przemysłowych. Firma Klimador projektując systemy klimatyzacji wykorzystuje sprawdzone urządzenia światowych marek, takie jak:

 • Fuji Electric
 • Fujitsu
 • LG
 • Samsung
 • Daikin
 • Gree
 • Mitsubishi Electric
 • Vivax.

Klimatyzacja dla Ciebie od „A do Z”

Zapewniamy realizację kompleksowej usługi montażu dowolnego rodzaju klimatyzacji na który składa się:

 1. bezpłatne doradztwo
 2. wybór odpowiedniego systemu klimatyzacji
 3. dobór klimatyzatora
 4. projektowanie klimatyzacji w całym budynku
 5. montaż klimatyzacji
 6. serwis klimatyzacji zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny
 7. naprawa klimatyzatorów

Dużą rolę przywiązujemy do dotrzymania ustalonych terminów, dzięki czemu klient ma pewność, że klimatyzacja zostanie zamontowana w ustalonym czasie. Powierzone nam zadania wykonujemy z ogromną dokładnością, dbałością o szczegóły, estetykę prac, tak aby firma Klimador kojarzyła się wyłącznie z solidnością oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Zapewniamy wszelkie możliwe oraz wymagane atesty techniczne, aprobaty oraz certyfikaty. Pracownicy naszej firmy systematycznie kierowani są na szkolenia, dzięki którym nie tylko poszerzają zakres swojej wiedzy i umiejętności, ale co bardzo ważne zapoznają się z nowoczesnymi rozwiązaniami wprowadzanymi na rynek. Dzięki temu świadczą bezpłatne, profesjonalne usługi doradztwa uwzględniające aktualne trendy i wprowadzane do branży nowości. Część z nich prezentujemy poniżej. Zapraszamy do współpracy

Klimador, klimatyzacja i klimatyzatory, Warszawa i okolice,  tel. 509 598 408

O nas
4.8 (95%) 4 votes