Klimatyzator przypodłogowy i podsufitowy Warszawa

"<yoastmark

Klimatyzacja przypodłogowa i sufitowa

Klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe stanowią idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie z różnych powodów nie można zastosować innych typów klimatyzatorów. Oferują one dużą swobodę w zakresie wyboru miejsca do montażu, sterowania nawiewem powietrza czy kontroli temperatury w klimatyzowanym pomieszczeniu. W zależności od ilości wolnego miejsca, można je przymocować do ściany, ustawić na podłodze lub umieścić we wnęce podokiennej. Sterowanie pracą klimatyzatorów odbywa się za pomocą pilota.

Klimatyzacja podsufitowa

Klimatyzator podsufitowy znajduje zastosowanie w wysokich pomieszczeniach w których utrudniony jest montaż klimatyzacji ściennej. Instalowany jest bezpośrednio do konstrukcji stropu lub sufitu. Ten rodzaj klimatyzacji najczęściej można spotkać w restauracjach, biurach czy w salach konferencyjnych. Taka klimatyzacja sufitowa w domu montowana jest rzadziej, bowiem w budownictwie mieszkaniowym dominuje klimatyzacja split lub klimatyzacja multisplit. Klimatyzator sufitowy charakteryzuje się:

  1. cichą i stabilną pracą
  2. równomiernym rozprowadzeniem powietrza w różnych kierunkach
  3. zapewnieniem komfortowych warunków w pomieszczeniu nawet w upalne dni
  4. prostym dostępem do filtrów powietrza, ułatwiającym utrzymanie w czystości wydobywającego się z urządzenia czystego powietrza
  5. łatwym montażem

Klimatyzator przypodłogowy

Klimatyzator przypodłogowo-sufitowy posiada także możliwość instalacji pod oknem w miejscu tym zwykle spotyka się kaloryfery. Tego typu urządzenia składają się z części wewnętrznej i zewnętrznej. Posiadają funkcję chłodzenia lub, jeśli są wyposażone w pompę ciepła, funkcje chłodzenia i grzania.
Taki klimatyzator przypodłogowy split, zdecydowanie poprawia komfort życia. Urządzenie bowiem posiada również funkcję wentylacji i osuszania zbyt wilgotnego powietrza przy zachowaniu ustawionej temperatury. Klient może wybierać pomiędzy urządzeniami o mocy chłodniczej od 5 do 16 kW.

Klimatyzator przypodłogowy i podsufotowy Gree, LG, Daikin, Samsung – montaż i serwis

Wymienione powyżej marki należą do najczęściej stosowanych urządzeń. Klimatyzacja przypodłogowo-podsufitowa podobnie jak każda inna wymaga montażu i serwisu przez doświadczonych fachowców. Wyczerpująco ten temat poruszyliśmy w naszych artykułach:

Klimador – klimatyzator przypodłogowy i podsufitowy – montaż, serwis, tel. 509 598 408

Klimatyzatory Przypodłogowo-podsufitowe
4.4 (88.89%) 9 votes