Serwis Klimatyzacji Warszawa i okolice

warszawa serwis klimatyzacji, zapewniamy usługi serwis klimatyzacji warszawa, wentylacji. Adres mail biura serwisu, aktualności, czynnik chłodzący, klimatyzacja warszawa

Serwis klimatyzacji Warszawa i okolice. Odgrzybianie, przeglądy, naprawa

Dlaczego ważny jest serwis klimatyzacji?

Właściwie działający klimatyzator zapewnia optymalną wilgotność i wymaganą temperaturę w klimatyzowanych pomieszczeniach. W efekcie poprawia się komfort pracy i życia, szczególnie w gorące dni. Klimatyzacja, podobnie jak inne urządzenia techniczne (np. auto, kocioł gazowy) wymaga odpowiedniej opieki. Aby przez długie lata działała niezawodnie i służyła jak najdłużej, potrzebny stały serwis klimatyzacji.

Systematycznie przeprowadzany serwis wpływa na proces właściwej wentylacji powietrza. Gwarantuje długą i sprawną pracę oraz zapobiega gromadzeniu się oraz rozwojowi w jej wnętrzu różnych drobnoustrojów grzybów i bakterii, zapewniając właściwą jakość powietrza. Ich rozprzestrzenianie negatywnie wpływa nie tylko na komfort ale i na zdrowie osób przebywających w takich pomieszczeniach. Po poprawnie wykonanym serwisie, klimatyzator z powrotem będzie pracowała jak nowy.

Serwis klimatyzacji lepiej zlecić fachowcom

Najwygodniejszym sposobem serwisu klimatyzacji jest jej zlecenie profesjonalnej firmie. Korzyści związane z serwisem klimatyzacji przez doświadczone podmioty sprowadzają się do:

 1. Pewności, że serwis nie tylko klimatyzatora ale całego systemu zostanie wykonany w pełnym zakresie w sposób prawidłowy
 2. Braku konieczności osobistego zakupu części zamiennych i specjalistycznych, często drogich środków bakteriobójczych i czyszczących, które są niezbędne do właściwego wykonania przeglądu i prac naprawczych
 3. Ograniczenie do minimum osobistego zaangażowania. Wystarczy, że zleceniodawca wskaże serwisantom jednostkę wewnętrzną i zewnętrzną, a fachowcy kompleksowo wykonają serwis klimatyzacji i ewentualną naprawę.

Na czym polega serwis klimatyzacji?

Należy wiedzieć, że przegląd klimatyzacji to w wielu przypadkach, nie tylko czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji. Czasem niezbędna jest naprawa. Serwis uzależniony jest od rodzaju zastosowanych rozwiązań. Na zakres usług serwisowych składa się także:

 • naprawa lub wymiana uszkodzonych podzespołów
 • czyszczenie klimatyzacji oraz całych układów, a także odgrzybianie klimatyzacji
 • naprawa układów chłodniczych oraz skomplikowanych instalacji wody lodowej
 • sprawdzenie szczelności układu i ciśnienia całego systemu oraz ewentualne uzupełnienie czynnika chłodzącego
 • stała obsługa serwisowa systemów klimatyzacji
 • okresowy przegląd klimatyzacji, układów klimatyzacji i urządzeń chłodniczych
 • naprawa agregatów wody lodowej
 • doradztwo techniczne
 • naprawa szaf klimatyzacyjnych, systemów VRV (VRF)
 • retrofit układów pracujących na czynniki nieekologiczne
 • naprawa sprężarkowych układów freonowych.

Kiedy należy zlecić serwis klimatyzacji?

Serwis klimatyzatora powinien być przeprowadzany dwa razy w roku. Pierwszy przed rozpoczęciem sezonu – najlepiej w kwietniu, a drugi zaraz po jego zakończeniu czyli we wrześniu. Takie działania dają gwarancję, że klimatyzator będzie działał poprawnie. Dzięki temu dostarczane powietrze pozbawione będzie nieprzyjemnego zapachu, a w klimatyzowanych pomieszczeniach unikniemy rozprzestrzeniania się niekorzystnych dla zdrowia drobnoustrojów. Dlatego warto o tym pamiętać.

Warszawa serwis klimatyzacji. Zobacz adres menu serwisu strony, szukaj plików, pokaż mail. Czyszczenie i przegląd szczelności w Warszawie, klimatyzacji serwis

Usługi serwisu klimatyzacji. Klimatyzatory LG, Samsung, Mitsubishi Electric, Daikin, Fuji, Gree. Przegląd i czyszczenie w domu, biurze, firmie. Warszawa i okolice, wykorzystuje

W jakich obiektach wykonujemy serwis klimatyzacji?

Przedsiębiorstwo Klimador oferuje kompleksową realizację usługi serwisu klimatyzacji: domowej, w mieszkaniu, w bloku, biurowej, przemysłowej czy w serwerowni w Warszawie i okolicach.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Serwisowanie klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych oraz usługi montażu stanowią wiodący obszar naszej działalności. Poprawnie przeprowadzony serwis klimatyzacji czy chłodniczy w sposób kluczowy wpływa na bezawaryjną pracę tych urządzeń. Wydłużają także ich żywotność. Naszym zdaniem jest to najlepszy sposób na sprawną klimatyzację, która pracować będzie niezawodnie przez wiele lat.

Jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość usług przeglądowych w pełnym zakresie. Oferujemy przeglądy pojedynczych urządzeń oraz całych instalacji zarówno klimatyzacji jak i chłodniczych. W tym celu zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów i doświadczonych techników. Ich kompetencje udokumentowane są odpowiednimi certyfikatami. Ponadto, podczas pracy wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczny sprzęt diagnostyczny. Dlatego wszelkie nieprawidłowości, czy usterki szybko i właściwie zdiagnozujemy, a następnie usuwamy.

Z doświadczenia wiemy, że problemy techniczne wynikają czasem z niewłaściwego użytkowania urządzenia. Dlatego podczas serwisu czy przeglądu informujemy klienta o dobrych praktykach obsługi, które pozwalają uniknąć niepotrzebnych napraw.

Zapewniamy gwarancję rzetelności i solidności wykonywanych usług naprawczych i serwisowych. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie dotrzeć do Państwa nie tylko w Warszawie, ale także na terenie woj. mazowieckiego. Dlatego możemy szybko zdiagnozować i niezwłocznie usunąć powstałą usterkę.

Marki serwisowanych klimatyzatorów

Firma Klimador zapewnia naprawy i serwis całych systemów klimatyzacyjnych niemal wszystkich popularnych marek, m.in: Lg, Samsung, Gree, Daikin, Fujitsu, Fuji i Mitsubishi Electric, a nasze ceny bardzo konkurencyjne. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Państwa do wyboru naszej oferty i dołączą Państwo do grona zadowolonych klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez e-mail: biuro@klimador.com.pl. Oferujemy wsparcie doradcze w szerokim zakresie. Nasi zadowoleni klienci są dla nas najlepszą rekomendacją.

Klimador – serwis klimatyzatorów, Warszawa i okolice. Szybki kontakt, zadzwoń tel. 509 598 408

Serwis Klimatyzacji
3.6 (72.78%) 36 votes