Klimatyzator kanałowy

Klimatyzator Kanałowy Warszawa

Klimatyzator kanałowy

Czym charakteryzuje się klimatyzacja kanałowa?

Klimatyzator kanałowy pozwala na dostarczanie strumieni powietrza w jednym budynku do wielu pomieszczeń. Instalacja całego systemu w podwieszanym suficie wpływa dodatkowo na zachowanie estetycznego wyglądu pomieszczeń. Ich wielką zaletą jest to, że nie wymagają do instalacji przestrzeni na ścianach. Można je w dowolny sposób rozbudowywać i rozgałęziać do wielu pomieszczeń. Sterowanie systemem odbywa się za pomocą przytwierdzonego do ściany panelu sterowania.

Gdzie najczęściej stosuje się klimatyzatory kanałowe?

Klimatyzacja kanałowa najczęściej montowana jest budynkach o dużej przestrzeni użytkowej, m.in. w hotelach, biurach, galeriach handlowych czy w restauracjach. Klimatyzator kanałowy można również zainstalować w domu jednorodzinnym. Najbardziej do tego celu nadają się budynki o dużej powierzchni i wielu pomieszczeniach. W tego typu systemach klimatyzacji chłodne powietrze dostarcza się za pośrednictwem sieci kanałów wentylacyjnych do nawiewników lub anemostatów. Na nadmuchu klimatyzatora instaluje się puszkę rozprężną do podłączenia poszczególnych nawiewów. Dzięki niej nadmuchiwane powietrze rozprowadza się pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. Na rynku dostępne są klimatyzatory kanałowe o szerokim zakresie mocy chłodzenia. Można wybierać pomiędzy systemami o mocy pomiędzy 3,3 a 17,6 kW.

Klimatyzator kanałowy – cena instalacji

Ten rodzaj klimatyzacji powszechnie znajduje zastosowanie w ww. budynkach o znacznej powierzchni użytkowej. Zdecydowanie rzadziej stosowana jest klimatyzacja kanałowa w domu, a jeszcze rzadziej montowana jest klimatyzacja kanałowa w mieszkaniu. Wiąże się to z tym, że koszt montażu klimatyzacji kanałowej przewyższa koszt instalacji innych rodzajów klimatyzacji, którą z powodzeniem stosuje się w takich budynkach. Wpływ na to mają dodatkowe akcesoria konieczne do zastosowania w tym rodzaju klimatyzacji.

Nasza firma posada wieloletnie doświadczenie związane z instalacją systemów klimatyzacji kanałowej. Z naszej strony zapewniamy fachowe doradztwo, dobór odpowiednich urządzeń wraz z dodatkowymi akcesoriami. Z uwagi na specyfikę tego rodzaju klimatyzacji, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a Klientowi sugerujemy rozwiązania, które najlepiej spełnią jego oczekiwania. Oprócz montażu zapewniamy także serwis klimatyzacji kanałowej.

W razie dodatkowych pytań związanych z możliwościami instalacji systemu klimatyzacji kanałowej lub ze szczegółową ofertą produktową naszej firmy zachęcamy do kontaktu.

Klimatyzator kanałowy: lg, samsung, gree, daikin …

Nasza firma instaluje klimatyzatory kanałowe sprawdzonych marek, będących potentatami w tej branży. Dzięki temu ułatwiony jest serwis tych urządzeń i możliwość montażu oryginalnych części zamiennych bez zbędnej zwłoki.

Klimador – klimatyzacja kanałowa, montaż, serwis Warszawa i okolice. Zadzwoń, tel. 509 598 408

[/v

Klimatyzator Kanałowy
5 (100%) 3 votes