Klimatyzatory dla serwerowni


Firma Klimador oferuje Państwu również różnego rodzaju profesjonalne klimatyzatory precyzyjne. Tego typu urządzenia doskonale się sprawdzają w pomieszczeniach, w których niezbędne jest zachowanie z góry określonej wysokości temperatury oraz poziomu wilgotności powietrza przez cały rok. Należą do nich przede wszystkim serwerownie, w których zainstalowane są urządzenia wymagające do prawidłowego działania odpowiednich warunków klimatycznych.

Jeżeli temperatura w serwerowni gwałtownie rośnie, znajdujące się w niej urządzenia komputerowe spowalniają swoją pracę. Może do tego dojść jeżeli temperatura osiąga 30°C. Gdy dotrze do 38°C, serwerom grozi utrata danych lub trwałe uszkodzenie.

Klimatyzatory w serwerowniach muszą dostarczać odpowiednią ilość chłodnego powietrza do każdego znajdującego się w pomieszczeniu urządzenia. Ponadto muszą dbać o to, aby w pomieszczeniu roboczym stale utrzymywał się właściwy poziom temperatury oraz wilgotności powietrza. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek anomalii, powinien bezzwłocznie uruchomić się alarm informujący użytkowników o zagrożeniu. Klimatyzatory w serwerowni muszą także odprowadzać gorące powietrze z obudowy urządzeń oraz zapobiegać jego recyrkulacji.

Dobrze zaprojektowany system klimatyzacji dla serwerowni spełnia wszelkie wymagania stawiane mu przez jego użytkowników oraz administratorów. Musi odznaczać się niezawodnością działania, łatwością serwisowania oraz niską ceną eksploatacji.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy następujące urządzenia:

  • klimatyzatory ścienne,
  • klimatyzatory kasetonowe,
  • klimatyzatory kanałowe,
  • klimatyzatory multisplit,
  • klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe.

Jeżeli jesteś zainteresowany klimatyzacją do serwerowni w Warszawie, zadzwoń, tel. 509 598 408

Klimatyzatory dla serwerowni
5 (100%) 1 vote