Profesjonalny Serwis Klimatyzacji

Dlaczego warto serwisować klimatyzację?

Serwis klimatyzacji pozwala na to, aby przez długie lata działała ona niezawodnie i zapewniała wymaganą temperaturę w klimatyzowanych pomieszczeniach. W efekcie poprawia się nasz komfort pracy i życia. To był główny powód, dlaczego została zainstalowania.

Klimatyzacja, podobnie jak inne urządzenia techniczne (np. auto, kocioł gazowy) wymaga odpowiedniej opieki czyli serwisu. Systematycznie przeprowadzany serwis klimatyzacji biurowej, domowej czy przemysłowej gwarantuje długą i sprawną pracę przy zużyciu niewielkiej ilości energii. W rezultacie przekłada się to na niższe rachunki i utrzymanie wysokiej sprawności urządzenia, o czym wielu użytkowników nadal zapomina.

 

Co składa się na zakres usług serwisowych?

  • naprawa, czyszczenie klimatyzatorów i układów klimatyzacji
  • naprawa układów chłodniczych oraz skomplikowanych instalacji wody lodowej
  • stała obsługa serwisowa klimatyzatorów
  • przegląd okresowy klimatyzatorów, systemów klimatyzacji i urządzeń chłodniczych
  • naprawa agregatów wody lodowej
  • doradztwo techniczne
  • naprawa szaf klimatyzacyjnych, klimatyzatorów Split, systemów VRV (VRF)
  • retrofit układów pracujących na czynniki nieekologiczne
  • naprawa sprężarkowych układów freonowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Serwisowanie klimatyzacji i urządzeń chłodniczych stanowi wiodący obszar naszej działalności. Warto wiedzieć, że poprawnie przeprowadzony serwis klimatyzacji czy serwis chłodniczy w sposób kluczowy wpływają na bezawaryjną pracę tych urządzeń i wydłużają ich żywotność. Jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość usług serwisowych klimatyzatorów oraz całych systemów zarówno klimatyzacji jak i chłodniczych, bowiem zatrudniamy nie tylko wykwalifikowanych inżynierów, ale także doświadczonych techników. Ich kompetencje udokumentowane są odpowiednimi certyfikatami. Ponadto, podczas pracy wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, dlatego wszelkie nieprawidłowości, czy usterki zostają szybko i właściwie zdiagnozowane, a następnie usunięte.

Z doświadczenia wiemy, że problemy techniczne wynikają czasem z niewłaściwego użytkowania urządzenia. Dlatego podczas serwisu czy przeglądu klient informowany jest o dobrych praktykach obsługi, które pozwalają uniknąć niepotrzebnych napraw.

Zapewniamy gwarancję rzetelności i solidności wykonywanych usług naprawczych i serwisowych. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie dotrzeć do Państwa i dzięki temu szybko zdiagnozować i niezwłocznie usunąć usterkę w zainstalowanym klimatyzatorze czy urządzeniu chłodniczym.

Klimador, profesjonalny serwis klimatyzacji – Warszawa i okolice.
Zadzwoń tel. 509 598 408

Serwis Klimatyzacji
5 (100%) 5 votes