Klimatyzatory Ścienne


Klimatyzatory ścienne stanowią najpopularniejszą grupę klimatyzatorów. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim uniwersalności zastosowania oraz łatwości montażu. Są idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń, w których istotne jest ciche działanie, estetyczny wygląd oraz łatwość obsługi. Cechują je także niezawodność i niska awaryjność oraz łatwość serwisowania. Niektóre typy urządzeń wyposażone są dodatkowo w funkcję automatycznego restartu po zaniku napięcia.

Wszystkie wskazane wyżej zalety klimatyzatorów ściennych sprawiają, że bardzo często można je spotkać w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, a także w sklepach i obiektach gastronomicznych. Do ich zainstalowania wystarczy kawałek prostej ściany oraz miejsce na montaż agregatora. Na rynku można spotkać modele tego typu urządzeń o mocy chłodniczej od 2,5 do 9 kW. Wszystkie posiadają funkcję sterowania za pomocą pilota, dzięki któremu możemy ustawić właściwą wysokość temperatury bez konieczności podnoszenia się z łóżka czy z fotela.

Na rynku dostępne są również klimatyzatory ścienne z funkcją grzewczą, umożliwiające osiągnięcie komfortowej temperatury pomieszczeń także w sezonie zimowym.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z dostępnymi w naszej bogatej ofercie klimatyzatorami ściennymi, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Klimatyzatory Ścienne
5 (100%) 1 vote