Klimatyzatory Multisplit


Klimatyzatory Multisplit stanowią rozbudowaną formę systemów typu Split, które składają się z zawierającej sprężarkę oraz skraplacz części zewnętrznej oraz jednostki wewnętrznej, złożonej z parownika oraz układu przewodów.

Klimatyzatory Multisplit zostały stworzone z myślą o niedużych obiektach, w których istnieje potrzeba chłodzenia wielu pomieszczeń. Tego typu systemy pozwalają na podłączenie do jednej jednostki zewnętrznej kliku niezależnych jednostek wewnętrznych. Systemy Multisplit nie nadają się do stosowania w dużych obiektach, w których konieczne jest zastosowanie kompleksowych systemów klimatyzacji. Są za to idealnym rozwiązaniem w budynkach, w których istnieje potrzeba chłodzenia wielu pomieszczeń, ale jest ograniczona powierzchnia do zainstalowania jednostki zewnętrznej na elewacji budynku.

Bardzo ważną zaletą tych systemów jest możliwość zastosowania ich w budynkach, w których istnieje instalacja wentylacji i ogrzewania. Multisplit stanowi w nich ciekawą formę uzupełnienia całego systemu i nie wymaga zmian w konstrukcji budynku.

Klimatyzatory Multisplit
5 (100%) 2 votes